Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNga java e ardhshme pritet bora e parë

Nga java e ardhshme pritet bora e parë

Rreshje të fuqishme të shiut, në disa vende edhe nga 25 litra në metër katror, ndërkaq nëpër male do të bie edhe borë, paralajmëron për këtë fundjavë Enti Hidrometeorologjik.
Rreshjet e shiut do të jenë më të theksuara sot pasdite në pjesët perëndimore dhe jugore të Maqedonisë.

Borë do të bie në malet më larta në veriperëndim të vendit.

Nesër dhe të hënën rreshjet e shiut do të jenë të lokalizuara ndërkaq pritet të jenë më të fuqishme në martën dhe të mërkurën.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments