Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiStrugani paditet për shitje droge narkotike

Strugani paditet për shitje droge narkotike

Për shkak të dyshimit për kryerje të veprës penale “prodhim të paautorizuar dhe shitjen e drogave narkotike, substancave psikotrope dhe prekursorëve” stacionin e policisë në Strugë ngrenë akuza penale kundër një qytetari nga Struga. Gjatë kontrollit të tij, i kryer më 8 shkurt të këtij viti në Strugë, punonjësit e policisë gjetën dy çanta të vogla plastike me substancë pluhur kafe dhe një kuti me ampula “Diazepam”. Artikujt janë konfiskuar për veprime të mëtejshme dhe pas ekspertizës të bërë nga Ministria e Brendshme në Shkup ka treguar se substanca pluhur është një drogë narkotike heroinë me një peshë prej 0.84 gram,njofton zëdhënësi i SPB-Ohër,Stefan Dimoski!
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments