Wednesday, April 24, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiStruganët nuk e lanë këtë familje pa shtëpi, falë humanistit Shkëlzen Ajrullai...

Struganët nuk e lanë këtë familje pa shtëpi, falë humanistit Shkëlzen Ajrullai nga Ladorishti (FOTO

Fal dashamireve humaniste Strugan shtepia e familjes nga Librazhdi fshati Dorez vijne drejt perfundimit.Struganet me te madhe hapen zemren dhe ndihmuan ne cdo moment familjen nga Librazhdi.
Shkelzen Ajrullai, humanisti i madh nga Struga eshte personi i cili u be shkaktar i ketij humanizmi te madh qe nuk la familjen nga Librazhdi qe mos kete kulm mbi koke.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments