Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniGjykata publikon vendimet e para për deputetin nga Vevçani i Strugës dhe...

Gjykata publikon vendimet e para për deputetin nga Vevçani i Strugës dhe deputetë tjerë

Deputetes së VMRO-DPMNE-së Zhaklina Peshevska,dhe Krste Mukoski gjykata i ka shqiptuar masën e arrestit shtëpiak, ndërsa Igor Durllovskit, njërit prej organizatorëve të protestës të „Për Maqedoni të përbashkët“ i është caktuar paraburgim prej 30 ditëve.
Sipas infiormatave po shkruhet vendimi për ish ministrin Mitko Çavkov i cili është mbrojtur se nuk ka patur përgjegjësi.

Njësiti Alfa po kërkojnë edhe 12 persona tjerë për t’i nxjerë para gjykatës para së cilës deri tani kanë dalë 24 persona.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments