/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Struga sot ka 5 të prekur me koronavirus
Qyteti, Slider

Struga sot ka 5 të prekur me koronavirus

Ministr.ia e Shëndetësisë, informon se gjatë 24 orëve të fundit nga 2 668 testime të realizuara, 641 persona kanë rezultuar pozitivë me Covid-19.

Shkup-325, Kumanovë-26, Dibër-1, Shtip-25, Prilep-38, Tetovë-25, Strugë-5, Veles-10, Manastir-14, Ohër-10, Kvadarc-25, Gostivar-11, Gjevgjeli-20, Strumicë-24, Kriva Pallankë-9, Radovish-5, Krushev.ë-1, Koçan-10, Probishtip-3, Demir Hisar-2, Pehçevë-2, Berovë-3, Vallandovë-3, Vinicë-3, Dellçevë-2, Kratovë-3, Sveti Nikollë-3, Kërçovë-18, Resnjë-8 dhe Negotinë-7.

Instutit i Shëndetit Publik në 24 orët e fundit ka regjistruar 233 pacientë të shëruar nga korona virusi.

Betejën me virusin korona e kanë humbur 12 pacientë.

Shkup-3, Prilep-2, Veles-2, Gostivar-2, Kumanovë-1, Strumicë-1 dhe Sveti Nikollë-1.

October 21, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres