Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiStruga Ekspres ju njofton!

Struga Ekspres ju njofton!

Struga Ekspres, ju ofron mundesine qe te aplikoni ne pozicionin e meposhtem:
Gazetare
Kandidati duhet te plotesoje keto kushte:

1.Te kete eksperience pune si gazetar.
2.Te njohe shume mire gjuhen angleze
3.Te kete aftesi per te shkruar mire dhe per te shprehur.
4.Te jene të gatshem per te punuar me orare te ndryshme.
5.Te jete i komunikueshem dhe fleksibel.
6.Te jetë i shkathët dhe të kete deshirë për punë .

Nese ju zoteroni te gjitha aftesite dhe cilesite e siperpermendura, ju do te jeni pjese e nje skuadre te suksesshme, pjese e stafit te gazetes online Struga Ekspres.
Aftesite dhe suksesi juaj do te rriten dhe zhvillohen ne nje mjedis te shkelqyer pune, ne nje mjedis ku mbeshtetja per rritjen dhe zhvillimin tuaj te metejshem profesional eshte detyre dhe zbatim per te gjithe.

Te gjitha kriteret e mesiperme duhet te jene te shoqeruara me dokumentet dhe referencat perkatese.
Te interesuarit te paraqesin dokumentacionin në emailin e redaksisë:
[email protected].
Struga Ekspres
www.strugaekspres.com

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments