Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSot ka shi gjatë gjithë ditës

Sot ka shi gjatë gjithë ditës

Në Maqedoni moti sot do të jetë i ndryshueshëm, i vranët, por edhe me periudha të herëpashershme të diellit.
Në perëndim të vendit do të ketë vranësira dhe të reshura të shiut, e në vendet malore edhe të borës. Do të fryjë erë e lehtë në drejtimin jugperëndimor.

Nëpër lugina mund të ketë mjegull më të dendur. Temperatura do të lëvizë nga 5 gradë deri më 16 gradë Celsius.
Në Shkup e rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, ndërsa temperatura do të arrij deri 12 gradë Celsius.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments