Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniRrahje në burgun e Idrizovës, lëndohet rëndë një person

Rrahje në burgun e Idrizovës, lëndohet rëndë një person

Dje rreth orës 12:15 në burgun e Idrizovës, janë rrahur të burgosurit M.Z (36) dhe D.R. (42).
D.R. i janë konstatuar lëndime të rënda trupore dhe po mbahet për kurim në klinikën e kirurgjisë.

MPB po merr masa për zbardhjen e rastit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments