Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniBastisje në Ohër, arrestohen dy persona

Bastisje në Ohër, arrestohen dy persona

Gjatë ditës së djeshme zyrtarë policorë të Departamentit të Policisë Kriminale – Sektori për tregti të paligjshme me drogë, armë dhe lëndë të rrezikshme arrestuan I.D.(45) dhe D.D.(45), të dy nga Ohri. Gjatë kontrollit në banesën e tyre, të kryer me urdhër të gjykatës, është gjetur dhe konfiskuar lëndë pluhuri e bardhë dhe disa kartëmonedha denarë dhe euro.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments