Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSot është koha me diell

Sot është koha me diell

Moti sot është diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare, ndërsa në pjesët lindore me kushte për reshje të dobëta shiu. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi verilindor.

Në Shkup është me diell me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryjë erë nga drejtimi verilindor.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments