Monday, May 27, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniGjendet e vdekur 26 vjeçarja në RMV

Gjendet e vdekur 26 vjeçarja në RMV

Trupi i pajetë i një vajze 26 vjeçare nga Kavadarci mbrëmë është gjetur në një shtëpi afër kishës së qytetit “Shën Nikolla” në Shtip.

Policia dhe automjeti e emergjencës ndodheshin para shtëpisë.

Jozyrtarisht vajza ka ndërruar jetë pak ditë më parë dhe sipas informacioneve fillestare ajo banonte në shtëpi me qera.

SPB Shtip njoftoi më shumë detaje rreth ngjarjes sot.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments