Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSot është koha me diell

Sot është koha me diell

Meteorologët paralajmërojnë mot kryesisht me diell dhe të ngrohtë me erë të dobët jugore për ditën e parë të fundjavës.

Temperaturat minimale do të jenë mbi zero dhe do të lëvizin nga 3 deri në 9 gradë, ndërsa temperatura maksimale në pjesët jugore të vendit do të arrijë në 27 gradë Celsius.

Në Shkup moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me erë të dobët nga jugu. Temperaturat do të lëvizin nga 7 deri në 26 gradë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments