Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTë shtëna armësh në Ohër

Të shtëna armësh në Ohër

Me datë 29.03.2024 në ora 00:15 para një objekti hotelierik në lagjen Çekoshtinë të Ohrit, zyrtarët policorë nga SPB Ohër kanë arrestuar të dy persona, 67 dhe 37 vjeçarë, të dy nga Ohri. Ata më parë kanë shkelur rendin dhe qetësinë publike duke qëlluar në ajër me armë zjarri “Radom” 9 mm, arma është konfiskuar dhe pas dokumentimit të plotë të ngjarjes ndaj tyre do të bëhet kallëzim përkatës.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments