Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJeton Shaqiri takon në Llabunisht mësimdhënësit e SHFK “Murat Labunishti”-Llabunisht , SHFK...

Jeton Shaqiri takon në Llabunisht mësimdhënësit e SHFK “Murat Labunishti”-Llabunisht , SHFK “Goce Delcev“ -Podgorc dhe SHFK “Bashkimi” -Oktis (FOTO)

📍Kënaqësi e veçantë të marr pjesë në iftarin e përbashkët me mësimdhënësit e SHFK “Murat Labunishti”-Llabunisht , SHFK “Goce Delcev“ -Podgorc dhe SHFK “Bashkimi” -Oktis në Llabunishtë.

💫”Ne këtë ditë të rëndësishme, falenderoj mësimdhënësit e vendit tonë për angazhimin dhe përkushtimin e tyre në edukimin e brezave të ardhshëm. Ju jeni fryma dhe fuqia e arsimit tonë, duke shpërndarë dituri dhe frymëzim në çdo klasë. Faleminderit për punën tuaj të palodhur dhe për ndikimin tuaj në formimin e një shoqërie të shkëlqyer.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments