Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiArrestohet 49 vjeçari nga një fshat i Strugës

Arrestohet 49 vjeçari nga një fshat i Strugës

Dje më datë 03.01.2024 në ora 08:45 në fshatin Labunishtë e Strugës, nga ana e punonjësve policorë të Policisë në MPB- Strugë dhe njësisë policore nga fshati Veleshtë i Strugës, është ndaluar një person 49 vjeçar nga fshati Labunishtë.

Ai kërkohej me urdhër të Gjykatës Themelore në Strugë për vuajtje të dënimit me burg. Personi është dërguar në Burgun e Strugës për vuajtje të dënimit, njofton MPB.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments