Thursday, June 1, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeSliderSonte luhet super sfida më e madhe në botë/ Barcelona – Juventus,...

Sonte luhet super sfida më e madhe në botë/ Barcelona – Juventus, ja formacionet e mundshme (FOTO)

Sonte (e martë) do zhvillohet super sfida mes Barcelonës dhe Juventusit, në kuadër të ndeshjes së fundit të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Ky derbi premton spektakël me faktin se do shohim përsëri duelin e dy më të mirëve Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo.

Të dy lojtarët pritet që janë të pranishëm nga minuta e parë dhe do provojnë të bëjnë më të mirën për të fituar ndeshjen.

Formacionet e mundshme:

Barcelona (4-2-3-1): Ter Stegen; Dest, Araujo, Lenglet, Alba; Pjanic, De Jong; Pedri, Messi, Coutinho; Griezmann.

Juventus (4-4-2): Buffon; Cuadrado, Danilo, Bonucci, Sandro; Ramsey, Arthur, Rabiot, Chiesa; Morata, Ronaldo.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments