Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAngellovski: Vazhdon aksioni policorë në Haraçinë

Angellovski: Vazhdon aksioni policorë në Haraçinë

Aksioni policorë në Haraçinë është në rrjedhë e sipër dhe për momentin nuk mund të ndajmë më shumë informata për opinionin, kështu u shpreh zëdhënësi i policisë Toni Jakiomovski.

“Policia edhe më tej po vepron në lidhje me aksionin e mbrëmshëm në Haraçinë të Shkupit, ku u gjet dhe konfiskua një sasi e madhe e marijuanës”, informoi sot zëdhënësi i MPB-së, Toni Angellovski.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments