Monday, April 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiSonte festohet ndryshe 28 Nëntori në Vanila Plazza-Strugë, Festa Kuq e Zi...

Sonte festohet ndryshe 28 Nëntori në Vanila Plazza-Strugë, Festa Kuq e Zi buzë liqenit (FOTO)

Restorant VANILA -PLAZZA-Strugë organizon mbrëmje festive me rastin e festës së Madhe të 28 Nëntorit!Mbrëmja shoqërohet me darkë të bagatshme dhe tingujve muzikorë!Këngëtari strugan Flamur Ismaili ju argëton me muzikën e vërtetë shqiptare!
Restoran Vanila Plazza ju uron gëzuar 28 Nëntorin!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments