Monday, April 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNjë minutë heshtje për profesoreshën e ndjerë Fatmire Rizvani nga profesorët dhe...

Një minutë heshtje për profesoreshën e ndjerë Fatmire Rizvani nga profesorët dhe nxënësit e Niko Nestor në “Poshka Teatër”-Strugë (FOTO)

Kolegët, profesorët dhe nxënësit e shkollës “Niko Nestor në Strugë dhe shkolla e muzikës para hapjes së mbrëmjes festive të 28 nëntorit në ambientet e “Poshka Teatër” në Strugë,me lotë dhe dhimbje mbajtën një minutë heshtje për humbjen e profesoreshës Fatmire Rizvani, e cila ndërroi jetë sot, njofton Struga Ekspres.
Në këtë mbrëmje kulturore u gërshetua, kënga, poezia dhe vallja për nder të 28 nëntorit, ditës së madhe mbarë shqiptare!(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments