Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKëto trafikant të barnave në Maqedoni së shpejti do të arrestohen

Këto trafikant të barnave në Maqedoni së shpejti do të arrestohen

Duhej një deklaratë e Drejtorit të fondit shëndetësor të Maqedonisë, Den Donçev lidhur me barnat e falsifukuara nga Turqia që qarkullojnë në vend, që policia e Maqedonisë të fillojë hetimet e më pas edhe arrestimet e mundshme për import paralel të barnave jo origjinale në Maqedoni shkruan Plus Info, transmeton Gazeta Express.
Nga MPB Maqedoni për PlusInfo thonë se presin vendim nga Prokuroria Publike që t’i sjellin para prokurorëve trafikantët e barnave.
”Policia është e gatshme të reagojë dhe të sjell para prokurorëve personat që janë ”kujdesur” për sjelljen e barnave të falsifikuar nga Turqia në Maqedoni” thuhet në përgjigjen e MPB-së.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments