Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiSHTYHET KUVENDI I BDI-SE NE STRUGE?

SHTYHET KUVENDI I BDI-SE NE STRUGE?

Sipas nje burimi te afert me strukturen e BDI-se,dega Struge,Kuvendi zgjedhor nuk do te zhvillohet diten e shtune
Sipas burimit ne fjale qe eshte dhe  njohes i mire i situates brenda partiake ne BDI,dega ne Struge,”Struga Ekspres”meson se Kuvendi zgjedhor i BDI-se ne degen e Struges nuk do te zhvillohet diten e shtune por me gjase do te zhvillohet me 1 mars.
Ne kete Kuvend do te marre pjese kryetari i BDI-se,Ali Ahmeti dhe disa eksponente te larte te partise!
Nje gje dihet,se do jet nje gare e nxehte ndermjet dy kandidateve, zevendesministrit  Arben Labenishtit dhe deputetit Ramiz Merko.
Por perseri”zgjidhjen dhe zgjedhjen e arte” e ka ne dore lideri Ali Ahmeti.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments