Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeSliderPERBALLJET E RADHES...

PERBALLJET E RADHES…

Schalke 04 – Real Madrid dhe Basel -Porto,do te jene sonte dy perballjet e radhes ne ligen me te ndjekur ne bote,ligen e kampioneve.Ndeshja qe pritet me shume interes nga adhuruesit e futbollit eshte perballja ndermjet dy ekipeve Schalke – Real Madrid.Por nuk duhet lene anash dhe perballja tjeter Basel-Porto,kjo e dyta eshte favorite ne leter ,por megjithate pergjigjen do te na jap fusha e blerte.Edhe Real Madrid duket favorite ne leter por gjermani eshte GJERMAN kur behet fjale per futbollin.

Dy perballjet fillojne sonte ne ora 20 : 45

(Struga Ekspres)
Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments