Tuesday, October 3, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniShtrenjtohet nafta dhe benzina, ja çmimet e reja

Shtrenjtohet nafta dhe benzina, ja çmimet e reja

Pas mesnate rriten çmimet e karburanteve në
Maqedoni. Nga KRRE bëjnë të ditur se çmimi i naftës dhe benzinës BS-95 do të rritet për gjysmë denari, ndërsa çmimi i benzinës BS-98 për një denarë, i vajit ekstra të lehtë për 1,5 denarë.

Çmimet sipas vendimit të fundit:

EUROSUPER BS – 95 82,00 (denarë/litër);

EUROSUPER BS – 98 84,50 (denar/litër);

EURODIZEL BS – 77.00 (denarë/litër);

Vaji ekstra i lehtë – 76,50 (denarë/litër);

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments