Thursday, September 28, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTentoi t'i japë ryshfet punonjësit të policisë,arrestohet

Tentoi t’i japë ryshfet punonjësit të policisë,arrestohet

Me datë 19.02.2023 në ora 08:20, oficerë policorë nga Stacioni Policor për kontroll dhe mbikqyrje kufitare Bllatë kanë arrestuar A.S.(64) nga fshati Çegran i Gostivarit.
Në pikën kufitare Bllatë, gjatë kontrollit të pasaportave në hyrje ai ka vendosur para në pasaportë dhe ka tentuar t’i japë ryshfet punonjësit të policisë.
Ai është ndaluar në stacionin policor dhe ndaj tij pas dokumentimit të plotë të rastit në koordinim me prokurorin publik do të ngrihet padi e duhur.SPB Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments