Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeOpinionShqiptarët janë në shenjestrën e kriminelëve politikë me diploma të blera

Shqiptarët janë në shenjestrën e kriminelëve politikë me diploma të blera

Shpëtim Pollozhani

Jemi berë gazepi i botes.E kemi sjellë veten qe me ne neper aeroporte te sillen njelloj sikurse me valixhet. Na perplas kush ku te doje dhe kur te doje. Klasa politike shqiptare ne Shqiperi, Kosove dhe Fyrom shtate milione shqiptare i sollen ne gjendje qe te mos i respektojne te tjeret. Shqiptaret ne Shqiperi, Kosove dhe ne Fyrom çdo gjashte muaj grihen ndermjet vedi per ta zene nje post. Si rezultat i kësaj gjendje ne shqiptareve po na ndodh si puna e kaut. Kau ka mase muskulore sa 12 njerez mirepo nje femije ia vë kërpeshin.

. Ne nuk mundemi te ecim perpara nga plehrat qe i kemi krijuar vetë. Shqiptarët progresiv dhe profesionist jane shenjester e krimineleve politikë me diploma te blera, narko karteleve dhe bandave kriminale. E gjithe kjo gjendje mundet te ndryshoje vetem ne rast se i thirrim mendjes me rrethimin e emrit te vertetë ne diten e votimit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments