Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKujt do ti takojë sekretari i komunës së Strugës, BDI-së apo LSDM-së?

Kujt do ti takojë sekretari i komunës së Strugës, BDI-së apo LSDM-së?

Sot pritet që të zgjidhet edhe sekretari i komunës së Strugës i cili akoma nuk dihet nëse do ti takojë LSDM-së apo BDI-së,njofton Struga Ekspres.
Sipas informacioneve që siguroi Struga Ekspres nga burime të komunës së Strugës, mësohet se me gjasë sekretari i komunës do ti takojë BDI-së, por kjo ngelet për tu konfimuar në orët në vazhdim.
Përlflitet se ka tre kandidatë për të marrë postin e sekretarit të komunës së Strugës dhe që të tre shqiptar!
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments