Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeOpinionShqiptaret dhe e verteta

Shqiptaret dhe e verteta

“Ne shqiptarët e Maqedonisë, duhet të përballemi me të vërtetën e dhembshme se me vite jemi armiqësuar mes veti, jemi rrahur e madje edhe jemi vrarë, duke besuar se mbështesim partitë tona BDI-në e PDSDH-në, e në të vërtetë vetëm kemi legjitimuar elitat e këtyre dy partive, elita të kontrolluara nga të njëjtat qarqe policore e politike maqedonase! E të cilat elita pastaj mbështeteshin nga Tirana dhe Prishtina zyrtare, me çka, me, apo pa vetëdije, zyrtarët e atjeshëm u bënë pjesë e këtij manipulimi më shumë se njëdekadësh që na bëhej neve shqiptarëve të këtushëm!” (Kim Mehmeti)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments