Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeSliderIrina e do burrin e ndershem

Irina e do burrin e ndershem

Irina Shayk e do burrin e ndershem

Modelja ruse Irina Shayk u nda vetëm para pak javësh nga futbollisti Ronaldo dhe është beqaresha më e kërkuar në botë.

Pas pesë vitesh lidhjeje me Ronaldon, Irina u nda dhe kanë qenë të shumta aludimet për arsyen e ndarjes së tyre.

“Kërkoj një burrë të ndershëm”, ka thënë Irina në një intervistë.

Mesa duket kjo është një thumb për Ronaldon dhe vërteton aludimet se ai e ka tradhëtuar modelen ruse.

29-vjeçarja tha se nuk ka asnjë plan për Shën Valentinin dhe u duket se nuk e ndjente mungesën e Ronaldos.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments