Sunday, February 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriShqiperi: Ka vrare 7 persona, lirohet nga burgu

Shqiperi: Ka vrare 7 persona, lirohet nga burgu

​Vrasesi i shtate personave lirohet nga burgu.

Adriatik Coli, një ndër anëtarët e “Bandës së Durrësit”, është liruar nga burgu.

Ai ishte dënuar me burgim të përjetshëm për shtatë vrasje në vitin 2006.

Por, Coli ka përfituar zbritje të dënimit, për shkak se bashkëpunoi me drejtësinë dhe bëri të mundur kapjen e 16 anëtarëve të tjerë të kësaj bande, dhe vërtetimin e akuzave për ta.

Coli u dënua për këtë arsye me vetëm 10 vite burg.

Ai ka ndryshuar identitet tashmë dhe mësohet se pas përfundimit të burgut, është larguar për të jetuar jashtë Shqipërisë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments