Wednesday, April 24, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKosovëkosovaret te zhgenjyer per 7 vjete

kosovaret te zhgenjyer per 7 vjete

Shume qytetar te Kosoves jane te pakenaqur me udheheqjen e Kosoves qe me pavaresine e saj,shtate vjete me radhe.Ata e shprehin pakenaqesine e tyre edhe nepermjet te kesaj fotografie e cila keto dite qarkullon me te madhe ne disa rrjete sociale.Shume qytetar thone se nuk kane asnje motiv per te festuar pavaresine e Kosoves sepse ne shtetin e tyre eshte shume i theksuar korrupsioni,hajnia dhe shume elemente negative qe kane kapluar vendin.Largimi i mijera qytetareve nga vendi i tyre per nje jete me te mire i ka mllefosur qytetaret e Kosoves.(Struga Ekspres)

kosova

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments