Monday, March 27, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeSliderShqipëri - Armeni,kemi vetëm një alternativë, fitoren

Shqipëri – Armeni,kemi vetëm një alternativë, fitoren

Armando Duka i ka dërguar një sinjal trajnerit De Biasi duke i thënë se ndeshja me Armeninë është e një rëndësie të veçantë dhe duhet t’a përgatisë sa më mirë.

“Kjo është ndeshja më e rëndësishme e edicionit për mbarëvajtjen e ekipit tonë. Futbollistët tanë janë në formën maksimale dhe uroj që të jetë kështu deri në datën 29 për të dalë me rezultat pozitiv. Kemi vetëm një alternativë, fitoren”, tha Duka.

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments