Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeSliderJa cilin lojtar kerkon Barcelona

Ja cilin lojtar kerkon Barcelona

Barcelona është duke e përcjellur lojtarin sulmues, Douglas Costa, që luan tek Shakhtari i Ukrainës. Braziliani shihet si alternativa e yllit të Borussia Dortmund, Marco Reus, i cili kërkohej me ngulm nga Barcelona, por vendosi që të nënshkruante kontratë të re me gjermanët. Gazeta spanjolle, Mundo Deportivo, shkruan se Barca është duke e përcjellur Costa-n qe dy vite dhe duhet të garojë me klubin italian, Roma, për të siguruar shërbimet e tij.

daglas

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments