Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaMesueset i drogonin nxenesit dhe benin seks me ata

Mesueset i drogonin nxenesit dhe benin seks me ata

Melody Lippert, 38-vjeçe, dhe Michelle Ghirelli, 30-vjeç, u arrestuan në Kaliforni në janar të këtij viti duke u akuzua vetëm me ofrimin e alkoolit për të miturit.

Por tani ato përballen me disa akuza më serioze.

Lippert është akuzuar për marrëdhënie të paligjshme seksuale një të mitur dhe duke i dhënë atij lëndë narkotike.

Lippert organizoi një ekskursion pa dijeninë e shkollës San Clemente Beach duke dërguar një grup prej pesë nxënës meshkuj, në bashkëpunim me Ghirelli.

Gjatë kësaj aventure në natyrë, Libbert ka bërë seks me një student 17-vjeçar, të cilit nuk i zbulohet identiteti.

Lippert ka ushtruar profesionin si mësuese në Covina-Valley në Unified School District për 15 vjet.

Në një deklaratë përfaqësuesit e shkollës kanë thënë “Covina-Valley në Unified School District është tronditur nga vendimi i Orange County në lidhje me akuzat e ngritura.

“Megjithatë, ne e pranojmë se hetimi po vazhdon dhe akuza të tjera mund të dalin.

Si mësuesit dhe administratorët punojnë ngushtë dhe në një pozicion të besuar me fëmijë që ta mbajnë veten për një standard të lartë”.

Melody Lippert dhe Michelle Ghirelli

skesi

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments