Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiShijo verën në Sharm Bar & Sweets, tek “Plazhi i Femrave”, është...

Shijo verën në Sharm Bar & Sweets, tek “Plazhi i Femrave”, është mrekulli (FOTO)

Te gjitha ofrohen në këtë mjedis relaksues, ku natyra shfaq bukurinë, dhe ku njeriu është në miqesi me natyren, me një bukuri të rrallë dhe peisazh mahnitës.

Sharm Bar & Sweets me pronar Azdren Memetin dhe Betim Veliun është gati t’i presë turistët dhe struganët për sezonin veror ashtu dhe gjatë ditëve të tjera të stinëve, jashtê sezonit veror.

” Sharm Bar & Sweets ” i cili ka plazhin e këndshëm me ujë të kristaltë, me rërë dhe guralecë të vegjël, ku rrezet e diellit në shezllonet e rezervuara me pijet dhe koktelet më in të momentit do t’ju zbukurojnë ditët verore për të mos e harruar kurrë.

Të gjitha ëmbëlsirat me shije tê veçantê i gjeni tek ” Sharm Bar & Sweets “.
Tek ky lokal që gjendet tek plazhi i femrave në Strugë, mund të gjeni të gjitha llojet e tortave ku edhe mund të bëni porosinë tuaj për tortën që dëshironi.
Ditët e bukura dhe pamjet magjepsesë, do tju ngelen gjatë në mendje tek” Sharm Bar & Sweets “.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments