Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiNga aksidenti në Strugë, lëndohet rëndë motoçiklisti

Nga aksidenti në Strugë, lëndohet rëndë motoçiklisti

Një person është lënduar dje në një aksident komunikacioni mes një makine dhe motoçikletë në Strugë.

Siç njoftoi sot SPB Ohër, në orën 16:30 është denoncuar se në rrugën “Boro Kallajxhieski” në aksidentin mes një makine dhe motoçikletës.

“Shoferi i motoçikletës është dërguar në Qendrën Mjekësore në Strugë, ndërsa më pas është vendosur në spitalin “Shën Erazmo” në Ohër, ku mjeku i ka konstatuar lëndime të rënda trupore”, thonë nga SPB Ohër.

Është kryer hetim në vendin e ngjarjes dhe nga Policia e Strugës thonë se po punojnë për zbardhjen e rastit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments