Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiSherr në Strugë

Sherr në Strugë

Me datë 03.04.2023, në ora 16:25, në rrugën “Goce Dellçev” në Strugë, oficerë policorë të stacionit policor të Strugës kanë ndaluar L.D.(58) nga Struga. Ai ka bërë prishjen e rendit dhe qetësisë publike me sjellje agresive ndaj S.K.(58) nga Struga dhe ndaj policëve të cilët po kryenin veprime zyrtare. Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngrihet padi e duhur . SPB Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments