Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiSherr në një fshat të Strugës

Sherr në një fshat të Strugës

Me datë 03.04.2023 në ora 16:10 në Njësinë për Punë të Brendshme Strugë është raportuar se në lokalitetin “Lojshtë”, në afërsi të fshatit Radozhdë të Strugës , D.P. nga fshati Radozhdë, ka bërë prishjen e rendit dhe qetësisë publike me sjellje agresive ndaj G.P.(70) nga i njëjti fshat. Ndaj tij do të ngrihet padi e duhur.SPB-Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments