Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniShën Valentini në Maqedoni festohet edhe me dajak

Shën Valentini në Maqedoni festohet edhe me dajak

Dita e të dashuruarve , Shën Valentini është festë kur burrat do të duhet që ti kushtojnë vëmendje të vecantë bashkëshorteve të tyre. Por kjo ditë diku kaloi edhe me sulme ndaj grave.
Në tre incidente në Maqedoni, tre gra janë lënduar, njëra është vrarë, gjithashtu është vrarë edhe njëri nga burrat.

Më e keqja ndodhi në Kocani, ku gruaja 44 vjece u ther me thikë, dhe më pas ndërroi jetë. Në këtë incident është lënduar edhe vajza 22 vjece e cila ka tentuar ta mbrojë të ëmën. Dhunesi më pas është ngjitur në cati dhe kur ka parë policinë është hedhur dhe ka vetëvrarë veten.

Në Delcevë burri 47 vjecar ka sulmuar gruan e tij dhjetë vjet më të re duke i shkaktuar lëndime trupore.

Incidenti i tretë ka ndodhur në Gostivar ku burri 23 vjecar e sulmuar partneren e tij 38 vjecare duke i shkaktuar lëndime në pjesën e kokës dhe trupit. Ajo është dërguar në spitalin e Gostivarit për ndihmë mjekësore./Aktuale

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments