Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiLajmi i mirë: I erdhën dritat Frëngovës, Kalishtit,Radozhdës dhe Qafethanës

Lajmi i mirë: I erdhën dritat Frëngovës, Kalishtit,Radozhdës dhe Qafethanës

Pas tre ditëve mungesë elektrike, vjen një lajm i mirë për banorët Frëngovës, Kalishtit, Radozhdës, Remezit dhe Qafethanës,raporton Struga Ekspres.
EVN e Strugës sanoi pjesën e madhe të defekteve të mëdha të cilat sollën edhe ndërprerjen e rrymës elektrike prej disa ditësh.
Siç mëson Struga Ekspres, fshati Misllodezhdë ngelet akoma pa furnizimin e rrymës elektrike por megjithatë edhe në këtë lokacion punohet intensivisht për të sanuar defektet.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments