Thursday, February 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSela: Thaçi të mos përzihet në punët tona (VIDEO)

Sela: Thaçi të mos përzihet në punët tona (VIDEO)

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela ka hedhur akuza të forta në drejtim të presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, i cili sipas Selës është duke futur hundët në zgjedhjet në Maqedoni.

Sela gjatë prezantimit të platformës së “Aleancës për Shqipëtarët”, ka thënë se edhe BDI ashtu edhe PDSH janë përgjegjëse për gjendjen e rëndë të shqiptarëve në Maqedoni.

Ai në intervistën për TV Dukagjinin flet edhe për raportet që ka me liderët politik në Kosovë dhe në Shqipëri.
https://youtu.be/poGXfE93wyU

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments