Thursday, February 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiShikoni se si shqiptari e "këputë" amerikanin në poker duke ja rrëmbyer...

Shikoni se si shqiptari e “këputë” amerikanin në poker duke ja rrëmbyer 500 mijë dollarë (VIDEO)

Nje shqiptar me emrin Emir Mislimi ka arritur qe te behet senzacion neper mediat amerikane ne lojen poker, kjo per rastin se ai duke qene pisk ne loje, arriti qe te mashtroje aq mire amerikanin dhe ti rrembej 500 mije dollar, duke rrezikuar dhe i futur te gjitha parate qe kishte, njofton Realiteti.

Kjo dhe njeherazi tregom rrezikshmerine qe marrin shqiptaret duke rrezikuar gjithçka, po ironizojne shikuesit neper komente ne videon e lartepermendur./ Realiteti

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments