Saturday, December 3, 2022
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniSela: Koalicion me Besën edhe pas zgjedhjeve lokale

Sela: Koalicion me Besën edhe pas zgjedhjeve lokale

Në takimin e përbashkët të liderëve të koalicionit, Sela dhe Kasami me sferën intelektuale të Tetovës, lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela tha se koalicioni i lidhur mes ApSH dhe Besës nuk është vetëm për zgjedhjet lokale.

“Ky koalicion nuk është vetëm për zgjedhjet lokale, opinioni duhet ta dij këtë”, tha Sela./Almakos/.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments