Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa kush është favorit për t’i fituar zgjedhjet në raundin e dytë

Ja kush është favorit për t’i fituar zgjedhjet në raundin e dytë

Analisti dhe kolumnisti i Portalbit, Robert Nesimi, ka bërë analizë në lidhje me pritshmëritë për rezultatet në rrethin e dytë të zgjedhjeve lokale të cilat do të mbahen më 29 tetor, njofton Portalb.mk.

Sipas analizës, nga katër qendrat urbane koalicioni shqiptar Aleanca me Besë është në përparësi të dukshme në Gostivar dhe diçka më pak në Çair. Në Tetovë dhe Strugë gara është tejet më fluide dhe e paparashikueshme për shkak të shumë parametrave tjerë të panjohur, sidomos sjelljes së VMRO dhe LSDM.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments