Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniRreshjet e borës rrisin nivelin e lumenjëve

Rreshjet e borës rrisin nivelin e lumenjëve

Është rritur gati dy herë më shumë niveli i lumit Vardar në Jegunovc dhe në Zajçev Rid.
Të dhënat e Drejtorisë së Punëve Hidrometeorologjike tregojnë se Vardari ka nivel të lartë të ujit edhe në Veles edhe në Demir Kapi, ndërsa janë rritur edhe nivelet e ujërave në Pçinja, Banjën e Katllanovës dhe Makedonski Brod.

Ndërsa nivelet e ujërave të Liqenit të Ohrit, Prespës dhe Dojranit janë në suaza të mesatares.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments