Wednesday, December 6, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniRrëfimi rrënqethës i Hikmete Alitit: Më tha bashkëshorti, unë shpëtova, por djalin...

Rrëfimi rrënqethës i Hikmete Alitit: Më tha bashkëshorti, unë shpëtova, por djalin e humbëm (VIDEO)

Hikmete Aliti, në tragjedinë që ka ndodhur dje në Bullgari, ka humbur djalin e saj, Visar Aliti, ndërsa bashkëshorti, Orhan Aliti ka arritur të shpëtojë. Rrëfimi i saj është mjaft i trisht, ajo thotë se bashkëshorti i ka treguar se ai ka arritur të shpëtoj, por për fat të keq jo edhe i biri.

“Bashkëshorti është në spital i ka unazat e thyera dhe këmbën do të bëhet operacion, por Visarin sën e ka shpëtuar. Ai ka kërcyer i pari, sa mujta bërtita Visar, Visar su dëgjojka zhurmë  madhe nuk u dëgjojke. U dëgjova, tha unë shpëtova por djalin e kemi të humbur. Unë kam ardhur nga Belgjika me djalin e dytë”, ka deklaruar Hikmete Aliti, raporton SHENJA.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments