Thursday, June 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniLAJMI I FUNDIT/ E tmerrshme: Nga aksidenti tragjik humbin jetën dy të...

LAJMI I FUNDIT/ E tmerrshme: Nga aksidenti tragjik humbin jetën dy të rinj, ja në cilin qytet

Dy persona kanë humbur jetën dhe një është lënduar rëndë në një aksident që ka ndodhur mbrëmë në udhëkryqin e rrugës lokale për fshatin Gorobinci të Sveti Nikollës.

Policia njoftoi se rreth orës 02:45 në polici është raportuar se në udhëkryq të rrugës lokale për në fshatin Gorobinci të Shën Nikollës, automjeti “Audi”, i drejtuar nga V.S. (37) nga Sveti Nikolla, doli nga rruga.

Në aksident kanë mbetur të vdekur shoferi dhe bashkëudhtarja S.A. (21) nga Sveti Nikolla, të cilët kanë ndërruar jetë në vendin e ngjarjes. Bashkëudhëtari D.J. (28) ka pësuar lëndime të rënda trupore, të konstatuara në Shtëpinë e Shëndetit të Sveti Nikollës.

Në vendin e ngjarjes është bërë inspektim nga prokurori publik dhe ekipi i kontrollit të Policisë së Sveti Nikollës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments