Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiStefan Dimoski: Shtetasi i Shqipërisë e sulmon 39 vjeçarin nga një fshat...

Stefan Dimoski: Shtetasi i Shqipërisë e sulmon 39 vjeçarin nga një fshat i Strugës

Më datë 23.11.2021 rreth orës 16.30, në magjistralen Strugë-Qafethanë është prishur rendi dhe qetësia publike me sulm fizik të kryer nga L.Z. nga Republika e Shqipërisë ndaj 39 vjeçarit nga një fshat i Strugës.

MPB- Strugë po punon në zbardhjen e ngjarjes, pas së cilës do të bëjë kallëzim përkatës.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments