Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKulturëRrëfimi i Leonora Jakupit, tregon cila ishte kërkesa e fundit e babait...

Rrëfimi i Leonora Jakupit, tregon cila ishte kërkesa e fundit e babait për të (VIDEO)

Këngëtarja Leonora Jakupi ka folur për etapa të ndryshme të jetës së saj.

Mes tjerash, këngëtarja tregoi kërkesën e herës së fundit kur ishte parë me babanë e saj të ndjerë.

Këngëtarja duke folur në emisionin ‘Prive’ në Klan Kosova ka treguar se kërkesa e babait ishte pikërisht që Leonora të bënte një këngë për luftën.

Ndërkohë ajo ka treguar nëse është gati për tu bërë nënë dhe se sa ka ndikuar e mbesa në planifikimin e saj familjar.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments