Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniRrahu babain 66 vjeçar, arrestohet 28 vjeçari

Rrahu babain 66 vjeçar, arrestohet 28 vjeçari

Një baba 66 vjeçar ka qenë viktimë e dhunës në familje, pasi është sulmuar fizikisht nga djali i tij 28 vjeçar. Nga policia thonë se e kanë arrestuar sulmuesin dhe ndaj tij do të ngrihet kallëzimi përkatës, përcjell Klan Maqedoni

“Me datë 25.12.2022 në ora 03:00 në Gostivar, V.S.(28) nga Gostivari është privuar nga liria nga zyrtarët policorë të Stacionit Policor Gostivar, për shkak se ka sulmuar fizikisht babain e tij 66 vjeçar. Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojë një dorëzim përkatës”, thonë nga MPB./KlanMacedonia

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments