Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBota“Babagjyshi kroat” bëhet për spital (VIDEO)

“Babagjyshi kroat” bëhet për spital (VIDEO)

Disa persona janë arrestuar në Slavonski Brod, Kroaci pas rrahjes brutale të një të riu të veshur me kostumin e babagjyshit.

Në rrjetet sociale është publikuar një video e rrahjes brutale të një të riu të veshur me kostumin e babagjyshit. Ky i fundit duket i shtrirë në rrugë dhe pavarësisht tentativës për t’u ngritur disa persona e godasin me shqelma në kokë. Pas kësaj, i riu i goditur bie pa ndjenja në asfalt.

 

 

Menjëherë pas këtyre pamjeve policia ka arrestuar personat e dehur të përfshirë në rrahjen brutale. I riu i veshur si babagjysh ka kërkuar ndihmë mjekësore dhe po trajtohet në spital.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments